Princeps Senatus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Princeps Senatus

TroopTrool - http://arger.freehostia.com
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 primite me plizzzzzzzzzzzzzz

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
unknown
Gost




primite me plizzzzzzzzzzzzzz Empty
PostajNaslov: primite me plizzzzzzzzzzzzzz   primite me plizzzzzzzzzzzzzz Emptyuto ruj 23, 2008 3:57 pm

mislim da ne ispunjavam sve uvjete ali jel se moze nesto preko veze srediti, bit cu dobra curica. znam igrati, vojska mi sadi cvijece i cuva gradove bez zidina, katapulte saljem u pljacku jer ne zelim da neprijatelju nesto sruse. obecajem da cu igrati netimski i ignorirat cu vodstvo. jel me primte?

ugl samo da pozdravim djubre i luciana i ako ima jos tko od stare ekipe, cujem da ste dobar protivnik TCT savezu. luciano mi se javio na pocetku neki zlocesti ljudi su mu rekli tko sam. ne vjerujte svemu sto se prica nisam nimalo veca kucka no sto sam prije bila

ako je u savezu prana recite mu da ga vise nimalo ne vojim, jer se ne zna javiti Wink nadam se da cu uskoro vidjeti neke vase vece akcije

puno lijepih pozdrava od najveceg zla na travianu lol!
[Vrh] Go down
_Sphinx_

_Sphinx_


Broj postova : 33
Join date : 07.09.2008

primite me plizzzzzzzzzzzzzz Empty
PostajNaslov: Re: primite me plizzzzzzzzzzzzzz   primite me plizzzzzzzzzzzzzz Emptyuto ruj 23, 2008 5:00 pm

WTF ?? Shocked
[Vrh] Go down
Don_Corleone




Broj postova : 29
Join date : 22.07.2008

primite me plizzzzzzzzzzzzzz Empty
PostajNaslov: Re: primite me plizzzzzzzzzzzzzz   primite me plizzzzzzzzzzzzzz Emptyuto ruj 23, 2008 6:59 pm

unknown je napisao/la:
mislim da ne ispunjavam sve uvjete ali jel se moze nesto preko veze srediti, bit cu dobra curica. znam igrati, vojska mi sadi cvijece i cuva gradove bez zidina, katapulte saljem u pljacku jer ne zelim da neprijatelju nesto sruse. obecajem da cu igrati netimski i ignorirat cu vodstvo. jel me primte?

ugl samo da pozdravim djubre i luciana i ako ima jos tko od stare ekipe, cujem da ste dobar protivnik TCT savezu. luciano mi se javio na pocetku neki zlocesti ljudi su mu rekli tko sam. ne vjerujte svemu sto se prica nisam nimalo veca kucka no sto sam prije bila

ako je u savezu prana recite mu da ga vise nimalo ne vojim, jer se ne zna javiti Wink nadam se da cu uskoro vidjeti neke vase vece akcije

puno lijepih pozdrava od najveceg zla na travianu lol!



ei pa ti si uvijek dobrodosla.ipak sam ja jedini sa +- bio u savezu koi je na ++ tak da Razz
a sto se tice ostalih saveza,hehe a trudimo se kolko mozemo al ak se vi umjesate ode trud uzalud..tak da sredi nest xD....i nadam se da si dobrooooo i black nie zlocesta beee....a na price smo vec navikli,uostalom znamo kakva si WinkWinkWink
[Vrh] Go down
Riot

Riot


Broj postova : 95
Join date : 22.07.2008
Age : 34

primite me plizzzzzzzzzzzzzz Empty
PostajNaslov: Re: primite me plizzzzzzzzzzzzzz   primite me plizzzzzzzzzzzzzz Emptyuto ruj 23, 2008 7:50 pm

de si kuckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hahahaha, vidim da napadas ko neko dubre Smile)

e imam pitanje za tebe -------> jel ti ostalo u sjecanju kak sam stenjo tebi i marcu na msn-u? XD
[Vrh] Go down
unknown
Gost




primite me plizzzzzzzzzzzzzz Empty
PostajNaslov: Re: primite me plizzzzzzzzzzzzzz   primite me plizzzzzzzzzzzzzz Emptysri ruj 24, 2008 2:22 am

pa evo me malo napadam i kako se ne bi sjecala tvojih izljeva Smile pa kako ste mi, jel jos uvijek sve po starom u velikoj gorici? di su cure? ili je samo travian u djiru?

sta je samo na vas dvojicu spala ekipa?

ugl pitala je mene jedna zgodna curka iz TCT bi li presli u njih, jer kao ste ok Smile sad ne znam ja kakve vi planove imate jel idete na pobjedu i izgradnju svjetskog cuda ili igrate igru zbog zezancije i bez bitnih strateskih odluka.

a bolje je da se WWW ne umjesa vjeruj mi luciano to je previse za sve kad se mi ukljucimo.

ugl pusa vejika vama dvojici i budite mi dobri i pametno igrajte
[Vrh] Go down
Sponsored content





primite me plizzzzzzzzzzzzzz Empty
PostajNaslov: Re: primite me plizzzzzzzzzzzzzz   primite me plizzzzzzzzzzzzzz Empty

[Vrh] Go down
 
primite me plizzzzzzzzzzzzzz
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Princeps Senatus :: Za Naše Drage Goste :: Kandidature-
Forum(o)Bir: